logo

ดร.พงษ์ศักดิ์ ตั้งวานิชกพงษ์

นายก อบจ.ขอนแก่น

IMG 4239

นายอนุพล  มาตย์นอก
ผู้อำนวยการสถานศึกษา

กรุณากรอก Username และ Password ให้ถูกต้อง

กิจกรรมโรงเรียน ประจำเดือน ธันวาคม 2559

-วันที่ 1 ธันวาคม 2559
พิธีสำนึกในพระมหากรุณาธิคุณ ในพระบาทสมเด็จพระปรมินทรมหาภูมิพลอดุลยเดช เนื่องในวันคล้ายวันพระบรมราชสมภพ

จำนวนผู้เข้าชม

AmazingCounters.com

Fanpage on facebook

เว็บไซต์แนะนำ

Picture1 

60106876

karn 

ยินดีต้อนรับ, บุคคลทั่วไป
ชื่อผู้ใช้: รหัสผ่าน: จดจำข้อมูลการเข้าระบบ
ยินดีต้อนรับสู่ กระดานสนทนา โรงเรียนบ้านเสี้ยว ในหมวดเรื่องทั่วไป

progres interactive praca wrocław 1 ปี 2 เดือน ago #8678

• claudiodartn
  • รูปประจำตัวของ claudiodartn
Nie będę tutaj przytłaczał was dokładnymi statystykami, które moja strona internetowa osiągnęła dzięki współpracy z Progres Interactive. Najważniejsza statystyka to zysk. Od samego początku spodobała mi się filozofia tej firmy i jej indywidualne podejście do mnie jako klienta. Nie traktowali mnie jako dojną krowę, ale swój sukces utożsamiali z sukcesem mojej firmy. Bardzo ważnym punktem w naszej współpracy był początkowy audyt dotychczasowej efektywności mojej strony. Po jego przeprowadzeniu ustaliliśmy realne cele, które udało się zrealizować. Oczywiście potrzebna była cierpliwość i trochę czasu, ale chyba każdy kto miał kiedykolwiek do czynienia z pozycjonowaniem stron internetowych wie, że tutaj nie osiąga się sukcesu w dwa dni. W liczbach bezwzględnych moja współpraca z Progres Interactive to 35 % wzrostu liczby czytelników i pierwsza dziesiątka pod względem wyników wyszukiwania 10 kluczowych fraz. To chyba mówi samo za siebie. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek. To właśnie długofalowe podejście do współpracy imponuje mi w Progres Interactive.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
สมาชิกเท่านั้นที่มีสิทธิในการตั้งและตอบกระทู้
เวลาที่ใช้ในการสร้างหน้าเว็บ: 0.082 วินาที
ขับเคลื่อนโดย Kunena

bottom
 โรงเรียนในสังกัด อบจ.ขอนแก่น
 หน่วยงานที่เกี่ยวข้อ
 ความรู้ทั่วไป

bottom

โรงเรียนบ้านหนองเสี้ยว 2014. Design by: joomla skins download  Valid XHTML.